• +41 311 07 97
  • hotel@ameliowka.pl

Stosujemy pliki cookies w ramach naszej witryny,korzystając z niej wyrażasz na to zgodnę. Więcej w "Polityce Prywatności"

OK, ZAMKNIJ

Ameliówka stworzona jest do organizacji kilkudniowych szkoleń

 

konferencji, integracyjnych spotkań firmowych i biznesowych, prezentacji produktów, posiedzeń zarządu, jednym słowem – eventów bardziej i mniej oficjalnych.

Miejsca w wygodnych, komfortowych pokojach z eleganckimi łazienkami i internetem, sześć klimatyzowanych, w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, przestronna restauracja ze stanowiskiem grillowym, kawiarnia z widokami na park, a nade wszystko profesjonalna, dyskretna i czujna obsługa, sprawna organizacja, elastyczność i indywidualne podejście do każdej organizowanej imprezy to nasze największe atuty.

Rodzaje sal konferencyjnych

teatralne

bankietowe

szkolne

60 40 50

Sala Kameralna

teatralne

bankietowe

szkolne

50 40 50

Sala Bankietowa

teatralne

bankietowe

szkolne

150 100 80

Sala Słoneczna

teatralne

bankietowe

szkolne

200 120 150

Sala Widokowa

teatralne

bankietowe

szkolne

30 15 15

Sala klubowa

teatralne

bankietowe

szkolne

40 30 30

Antresola

Możemy zapewnić Państwu wyłączność na obiekt, liczne atrakcje związane z uroczystymi kolacjami, wspaniałe zabawy integracyjne, wycieczki, ogniska, przeprawy off road, gry terenowe i kino letnie, a na miejscu w hotelu dyskoteki do rana, reżyserowane pokazy mody, występy kabaretów, artystów muzyków, polecamy także sprawdzonych dj-ów oraz znakomitą kuchnię i sprawną obsługę kelnerską.

Zapewnimy nie tylko profesjonalnie przeprowadzone szkolenia, prezentacje i konferencje, lecz także dobrą organizację czasu wolnego Uczestników, swobodę, komfort i dyskrecję.

Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny
i jesteśmy otwarci na negocjacje

Zapraszamy do kontaktu mailowego: hotel@ameliowka.pl oraz telefoniczniego: 41 311 07 99